aga_pb.jpg

Agnieszka Szczepkowska, Event Manager

Zawodowo: Agnieszka odpowiedzialna jest za organizację eventów i imprez wystawienniczych. 
To dzięki niej mamy zawsze piękne stoisko w doskonałej lokalizacji, a na samej imprezie – doskonałą, sympatyczną i profesjonalną obsługę.

Prywatnie: matka dwójki nastolatków, pasjonatka podróży i propagatorka zdrowego trybu życia. Kocha podróże, zimą jeździ na nartach i oczywiście regularnie trenuje na Power Board - najczęściej we własnym salonie. 

 

Marta_pb.jpg

Marta Furmaniak - Sidor, Key Account Manager

Zawodowo: Marta odpowiedzialna jest za budowanie relacji z Klientami. Na eventach prowadzi prezentacje treningu, posiada również szeroką wiedzę z zakresu możliwości i wskazań do stosowania platformy wibracyjnej.

Prywatnie: uwielbia spędzać czas ze swoimi dwoma synami. Ceni dobre kino i kocha podróże. Prowadzi zdrowy tryb życia i eksperymentuje kulinarnie ze zdrowymi pysznościami. Kilka razy w tygodniu trenuje na Power Board.

 

Karol_PB.jpg

Karol Frydrych, Trener Personalny

Zawodowo: trener personalny w gorzowskim Saturn Fitness, instruktor spinningu, trener kulturystyki i sportów siłowych, trener pływania. Opracowuje dla nas treningi na Power Board, poszerza nasze sportowe horyzonty – zwłaszcza o nowe możliwości zastosowania platformy wibracyjnej i… trenuje nasz team.

Prywatnie: fanatyk sportów wszelakich. Z jego instagrama wynika również, że lubi kuchnię amerykańską. No, ale on może sobie na to pozwolić...

 

wcyięte-tło.png

Klaudia Lampa, Dietetyk & Trener Personalny

Zawodowo: doradca żywieniowy i trener personalny, można więc powiedzieć, że odmienia ludzkie życie  za pomoca kija i marchewki. Prowadzi dla nas kolumnę "Porady żywieniowe".

Prywatnie: jej praca jest jej największą pasją, więc czas wolny poświęca na sport i kulinarne eksperymenty, którymi później dzieli się na naszym blogu.

 

CASADA

Casada Polska Sp. z o.o.

ul. Słowiańska 63
66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP 5993177107, REGON 362284110

Infolinia
800 007 911
(dla połączeń z tel. stacjonarnych)
Telefon
+48 95 780 00 20
(dla połączeń z tel. komórkowych)